4 000 HUF
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Kerekes kút a Lengyel fél e szőlőben, Tata, 1939. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán Wessel Géza tóvárosi képkeretező bélyegzőjével. 26×17,5 cm