7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Chaim Nahor (1914-1993, izraeli festő és grafikus): Ágas-bogas. Ceruza, akvarell, papír, jelzett és datátl (82). Üvegezett fa keretben. 48x31 cm / Chaim Nahor (1914-1993, painter from Israel): Composition. Pencil, watercolour, paper, framed under glass, signeed and dated (82). 48x31 cm