10028. 380. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Firenzei naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100), lap széle kissé szakadt, rézkarc ép, 19,5×33,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit