Number of items: 399

Nádler István (1938-): Térosztás, 1973. Szitanyomat, papír. Hátoldalán címkén jelzett és számozott (80/44). Edition Hoffmann kiadása és nyomása, Frankfurt. Sérült, felületén töréssel. 42x59 cm
10185.

22 000 HUF
59,46
64,71
15
Nagy Imre jelzéssel: Női aktok. Tus, papír. 50x65 cm.
10186.

4 000 HUF
Nagy Károly Bp. 1962.IV jelzéssel: Virágok. Vegyes technika, fa, kissé sérült. 35x45 cm
10187.

1 400 HUF
10188.

7 000 HUF
18,92
20,59
Najan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Díszes fa keretben, 44,5×67 cm
10189.

12 000 HUF
32,43
35,29
Nemes Tibor (1955-): Balatoni fények. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
10190.

9 500 HUF
25,68
27,94
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, 20x21 cm
10191.

14 000 HUF
37,84
41,18
Neogrády László jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 49x69 cm.
10192.

9 000 HUF
24,32
26,47
K. Niederhöfer jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, vászon, foltos, keretben, 45,5x70 cm
10193.

4 000 HUF
Nikolay jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon, fa keretben, 64x52,5 cm
10194.

8 000 HUF
Novák Lajos (1927-1989): Falu télen. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé gyűrött. 29×39 cm
10195.

3 000 HUF
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Kert. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 18×14 cm
10196.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF