Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 242

1991. Oroszlány 1991 / Kamalduli Remeteség 1733 - Majk - ABSIT AB HAG PORTA SACRE TURBATOR EREMI ODIT ENIM TURBAS TURBA SACRATA DEO kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (31,36g/42,5mm) T:1-
30523.

1991. "Oroszlány 1991 / Kamalduli Remeteség 1733 - Majk - ABSIT AB HAG PORTA SACRE TURBATOR EREMI ODIT ENIM TURBAS TURBA SACRATA DEO" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (31,36g/42,5mm) T:1-

3 000 HUF
1992. Kiváló Dolgozó 1992 - Észak-magyarországi TÜZÉP öntött Br plakett lyukkal a rögzítéshez (120mm) T:1
30524.

1992. "Kiváló Dolgozó 1992 - Észak-magyarországi TÜZÉP" öntött Br plakett lyukkal a rögzítéshez (120mm) T:1

2 600 HUF
7,03
7,65
1993. XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9. aranyozott Br emlékérem XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY (42,5mm) T:1
30525.

1993. "XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." aranyozott Br emlékérem "XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY" (42,5mm) T:1

1 200 HUF
1994. II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30526.

1 200 HUF
1997. GYMNOCALYCIUM ANISITSII CK. SCHUM. J BR.&R. / PRO OFFICIO SCIENTIAE CACTORUM - MKOE - 1997. Kern Péter Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Lejtő (91mm) T:1-
30527.

1997. "GYMNOCALYCIUM ANISITSII CK. SCHUM. J BR.&R. / PRO OFFICIO SCIENTIAE CACTORUM - MKOE - 1997. Kern Péter" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Lejtő (91mm) T:1-

1 600 HUF
1998. Összetartás ad erőt 1958-1998 / Balatonfűzfő Mama Anno XIII jelzetlen Ag emlékérem tokban. Szign.: LL (31,49g/42,5mm) T:1
30528.

1998. "Összetartás ad erőt 1958-1998 / Balatonfűzfő Mama Anno XIII" jelzetlen Ag emlékérem tokban. Szign.: LL (31,49g/42,5mm) T:1

4 400 HUF
11,89
12,94
2000. Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem, eredeti tokban (39mm) T:1
30529.

2000. "Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest" aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem, eredeti tokban (39mm) T:1

1 000 HUF
2009. Bányakapitányság Budapesten - 150 év - 1859-2009 egyoldalas öntött Br plakett, dísztokban (~66-67mm) T:1- patina
30530.

2009. "Bányakapitányság Budapesten - 150 év - 1859-2009" egyoldalas öntött Br plakett, dísztokban (~66-67mm) T:1- patina

2 000 HUF
DN Vacsorajelenetet ábrázoló, egyoldalas, öntött Br plakett (81x115mm) T:2-
30531.

1 400 HUF
DN Beethoven Zn plakett (134x56mm) T:2-
30532.

DN "Beethoven" Zn plakett (134x56mm) T:2-

2 000 HUF
DN Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina
30533.

DN "Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos" kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina

1 400 HUF
DN Magyar Századok / X. század, Szent István aranyozott Cu emlékérem (35mm) T:PP
30534.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF