Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 242

1982. KISZ Védnökség - DV Konverter 1978-1982 öntött Br emlékérem eredeti tokban (95mm) T:1-
30511.

1982. "KISZ Védnökség - DV Konverter 1978-1982" öntött Br emlékérem eredeti tokban (95mm) T:1-

1 200 HUF
1983. Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983 egyoldalas, öntött Br emlékérem (51mm) T:2
30512.

1983. "Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983" egyoldalas, öntött Br emlékérem (51mm) T:2

1 400 HUF
1983. Hungarian Oldtimer Flyers 1938-1983 Br emlékérem (102mm) fa talapzaton, akasztóval (120x120mm). Szign.: Ph(?) T:2
30513.

1983. "Hungarian Oldtimer Flyers 1938-1983" Br emlékérem (102mm) fa talapzaton, akasztóval (120x120mm). Szign.: Ph(?) T:2

3 000 HUF
1983. Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983 Br emlékérem (42,5mm) T:2
30514.

1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" Br emlékérem (42,5mm) T:2

1 200 HUF
1983. Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983 egyoldalas, öntött Br emlékérem füllel (50mm) T:2
30515.

1983. "Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983" egyoldalas, öntött Br emlékérem füllel (50mm) T:2

1 800 HUF
1984. MÉE AR NUM CSOP kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:1-,2
30516.

1984. "MÉE AR NUM CSOP" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:1-,2

3 400 HUF
9,19
10,00
1985. Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából Ag emlékérem eredeti, sérült BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,85g/0.925/42,5mm) T:1
30517.

1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem eredeti, sérült BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,85g/0.925/42,5mm) T:1

7 500 HUF
20,27
22,06
1985. Állami Biztosító / Emlékül a hosszú időn át végzett jó munkájáért nyugdíjba vonulása alkalmából Br plakett tokban (60mm) T:2
30518.

2 200 HUF
5,95
6,47
1988. Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30519.

1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina

60 000 HUF
162,16
176,47
1989. Szeged - 1989 - Shaver szakmai napok / Mezőgazdasági Kombinát Bár - Bóly Br emlékérem (81mm) T:1-
30520.

1989. "Szeged - 1989 - Shaver szakmai napok / Mezőgazdasági Kombinát Bár - Bóly" Br emlékérem (81mm) T:1-

4 200 HUF
11,35
12,35
1990. Vállalkozók Pártja II. Kongresszus - Kecskemét bronzozott Al plakett (149mm) T:2
30521.

1 200 HUF
1991. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok jelzett Ag emlékérem, sorszámmal (32,86g/0.640/42,5) T:1- (eredetileg PP)
30522.

1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok" jelzett Ag emlékérem, sorszámmal (32,86g/0.640/42,5) T:1- (eredetileg PP)

4 400 HUF
11,89
12,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF