15013.
380. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet elülső tábláján sérüléssel, az elülső szennylapon beragasztott illusztrációival.