Books: Religion

Number of items: 25

17251.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
22 000 HUF
63,04
74,83
  Add to cart
  Remove
17252.

Available
8 000 HUF
22,92
27,21
  Add to cart
  Remove
17253.

10 000 HUF
28,65
34,01
Hammer price:
10 000 HUF
17254.

Available
3 000 HUF
8,60
10,20
  Add to cart
  Remove
Baros Gyula: Boldog Margit Legendája. P. Böle Kornél előszavával. Minárné Techert Anna illusztrációival. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 218+2 p. +10 t. Kiadói félbőr kötés, kissé kopott borítóval.
17255.

Available
2 400 HUF
6,88
8,16
  Add to cart
  Remove
Schneller Lajos: A szent föld. Képek az ígéret földjéről a szentírás magyarázatához. Ford.: Czékus László. Bp., 1899., Hornyánszky Viktor, 4+295+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, apró kopásnyomokkal.
17256.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
Szentjeink élete és halála. Hősök és szentek. Magyar szentek. Szekfű Gyula bevezetőjével. A Magyar Katolikus Írók Könyvei című sorozat kötete. Bp., 1991, Maecenas Könyvkiadó. Illusztrált egész bársony kötésben, nylon védőborítóban, szép állapotban.
17257.

1 200 HUF
3,44
4,08
11
Hammer price:
3 200 HUF
Patai József: A Biblia képekben. Klasszikus és modern mesterek remekművei. (Bp., 1924.) Múlt és Jövő. 240 l. Aranyozott kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
17258.

2 000 HUF
5,73
6,80
13
Hammer price:
4 200 HUF
Szöllősi Mihály: Az Úrért s hazájokért elszéledett és számkivetett bujdosó magyarok füstölgő csepüje. Harmadik kiadás. Budapest, 1940, Bethlen-nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
17259.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
Lékai Lajos: A ciszterciek. Eszmény és valóság. Bp., 1991., Szent István-Társulat. Fekete-fehér képanyaggal és térképekkel illusztrált Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17260.

1 000 HUF
2,87
3,40
Hammer price:
1 000 HUF
P. Dám Ince (szerk.): A szenvedő Jézus útján. Keresztúti ájtatosság s néhány ima és ének a szenvedő Jézus tiszteletére Vác, 1945, Magyar Barát kiadása. Magyar Katolikus Néprajz kiadványa. 64p. Kiadói papírkötés.
17261.

Available
900 HUF
2,58
3,06
  Add to cart
  Remove
Boda László: Fiatalok keresztútja. Bp., 1995, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált! 35p. Kiadói papírkötés.
17262.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.