2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Móricz Zsigmond 2 műve: Kapitalista a tanyán. Fáy Dezső illusztrációival. Nemzeti Könyvtár 67. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.; Rózsa Sándor. Magyar népkönyvtár I. évf. 1. sz. Bp., 1947., Légrády-ny. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.