Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 28

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. IX és X. füzet. Pest, 1857, Herz János, 180 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17093.

3 000 HUF
8,60
10,20
Hammer price:
3 200 HUF
17094.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
14,33
17,01
  Add to cart
  Remove
Halász Béla, Ócsag Imre dr.: Csikónevelés. Bp., 1955. Mezőgazdasági Kiadó. 179 p. A szövegközti rajzok Haranghy Miklós munkái. Ezen kívül szövegközti fényképekkel, táblázatokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, gerinc alja kisebb sérüléssel. Néhány kevés oldalon ceruzás aláhúzással.
17095.

3 000 HUF
8,60
10,20
Hammer price:
3 000 HUF
17096.

Available
4 800 HUF
13,75
16,33
  Add to cart
  Remove
17097.

2 400 HUF
6,88
8,16
Hammer price:
2 400 HUF
17098.

3 400 HUF
9,74
11,56
Hammer price:
3 600 HUF
Marton Dénes: A csemegeszőlő. Bp., 1943, Borászati Lapok. Kiadói papír kötésben. + S. Pálinkás Gyula: I. A szőlő nyitása. II. A tőke kitányérozása és harmatgyökerezése. III. A szőlő fedése. Bp., 1944, Borászati Lapok. Kiadói papír kötésben.
17099.

1 400 HUF
4,01
4,76
16
Hammer price:
3 400 HUF
3 db könyv tétel: Dr. Dorner István: Angora nyúltenyésztés. II. bővített kiadás. Bp., é.n., Általános Nyomda és Grafikai Intézet Részvénytársaság. + Rudinai Molnár István: A nemes fűz termelése. III. bővített kiadás. Bp., 1914, Pallas. + Tormay Béla (összeáll.): Mezőgazdasági vezérfonal néptanítók számára. Harmadik javított és bővített kiadás. Bp., 1899, Pallas.
17100.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
2 200 HUF
F. Kunert: Hampels Gartenbuch für Jedermann. 5. kiadás. Berlin, 1920, Paul Parey. Hiányzó, szakadt lappal az elején, német nyelven. Kiadói félvászon kötésben.
17101.

Available
1 200 HUF
3,44
4,08
  Add to cart
  Remove
17102.

Available
900 HUF
2,58
3,06
  Add to cart
  Remove
Kozma Pál: Szőlőműveléstan II. . Bp., 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés. Volt könyvtári példány.
17103.

2 000 HUF
5,73
6,80
Hammer price:
2 000 HUF
17104.

2 000 HUF
5,73
6,80
Hammer price:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.