Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 29

12904.

1 600 HUF
4,58
5,44
Hammer price:
1 600 HUF
cca 1933 Murgács Kálmán ötödik nótáskönyve. Bp., Nádor Kálmán Zeneműkiadó. Murgács aláírásával. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.
12905.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3,44
4,08
  Add to cart
  Remove
Fejér György: A jazz-zongorajáték alapelemei. Népszerű jazz-zonogoraiskola kezdők és haladók számára. Bp.,én.,Zeneműnyomda, 44 p. Papírkötésben, ceruzás bejegyzéssel.
12906.

2 000 HUF
5,73
6,80
Hammer price:
2 600 HUF
Régi kották és zongora iskola kották. kb 15 db vegyes állapotban
12907.

Available
800 HUF
2,29
2,72
  Add to cart
  Remove
12908.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők,(Singer és Wolfner.) Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12909.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Beethoven: Sonate Op.2., Op. 119., Op. 49, 4 db kotta
12910.

1 000 HUF
2,87
3,40
Hammer price:
1 000 HUF
Mozart: Esz-dúr versenymű zongorára és zenekarra
12911.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Mendelssohn: Konzert für Pianoforte mit Begleitung eines zweiten Pianoforte, papírkötés, kissé kopottas állapotban
12912.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Tschaikowsky művei, 4 db kotta, széteső állapotban
12913.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Népszerű zongoradarabok egybekötve (Flotow, Rossini, Mozart, Grieg, Schubert, stb.)
12914.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove
Richard Strauss: Der Rosenkavalier, félvászon kötésben, jó állapotban
12915.

Available
1 000 HUF
2,87
3,40
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.