https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 24

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
XX: sz. eleje : Szabadkőműves pálca. Ezüst végekkel. Gravírozott szimbólumokkal. Díszdobozban. Az ezüst végek lejárnak. 23 cm / Freemason cane with encrypted symbols on the silver ends. In case.
11281.

XX: sz. eleje : Szabadkőműves pálca. Ezüst végekkel. Gravírozott szimbólumokkal. Díszdobozban. Az ezüst végek lejárnak. 23 cm / Freemason cane with encrypted symbols on the silver ends. In case.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
18 000 HUF
51,58
EUR
,
61,22
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm
11282.

1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
30 000 HUF
85,96
EUR
,
102,04
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Stanley London jelzésű, professzionális tájoló rézből. Eredetivel megegyező replika. Összecsukató, tükrös, több funkciós. Réz. Szép állapotban / Copper compass. 8x7 cm
11283.

Stanley London jelzésű, professzionális tájoló rézből. Eredetivel megegyező replika. Összecsukató, tükrös, több funkciós. Réz. Szép állapotban / Copper compass. 8x7 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
40,11
EUR
,
47,62
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
14 000 HUF
Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting
11284.

Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
34,38
EUR
,
40,82
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
XIX. sz. Szűz Mária, öntött vas, kopott, m: 28 cm
11285.

XIX. sz. Szűz Mária, öntött vas, kopott, m: 28 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
40,11
EUR
,
47,62
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
14 000 HUF
Kopcsányi Ottó (1933-2016): Doboz, réz, plasztikusan budapesti motívumokkal díszített, fa betéttel, jelzett az alján, kisebb deformációkkal és kopásokkal, 14x22x2 cm
11286.

Kopcsányi Ottó (1933-2016): Doboz, réz, plasztikusan budapesti motívumokkal díszített, fa betéttel, jelzett az alján, kisebb deformációkkal és kopásokkal, 14x22x2 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,20
USD
Number of bids:
5
Hammer price:
3 600 HUF
Tevan Margit (1901-1978): Fém tálka, plasztikus figurális díszítéssel, jelzés nélkül, 11×29,5 cm
11287.

Tevan Margit (1901-1978): Fém tálka, plasztikus figurális díszítéssel, jelzés nélkül, 11×29,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,46
EUR
,
13,61
USD
Number of bids:
23
Hammer price:
17 000 HUF
Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Teteje sérült, d: 80 cm
11288.

Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Teteje sérült, d: 80 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
34,38
EUR
,
40,82
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Asztali vaddisznós tintatartó szett, márvány talapzat, több helyen levált, bronz, tapper hiányos, 41×23 cm
11289.

Asztali vaddisznós tintatartó szett, márvány talapzat, több helyen levált, bronz, tapper hiányos, 41×23 cm

 
Sold
Starting price:
13 000 HUF
37,25
EUR
,
44,22
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
13 000 HUF
XIX. sz: Antik réz lábos 2 db közepes méretű d:16,5 cm
11290.

XIX. sz: Antik réz lábos 2 db közepes méretű d:16,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
7 000 HUF
20,06
EUR
,
23,81
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
XIX. sz: Antik réz lábos fedővel 2 db kis méretű d:12 cm, 15 cm
11291.

XIX. sz: Antik réz lábos fedővel 2 db kis méretű d:12 cm, 15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
22,92
EUR
,
27,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm
11292.

XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
22,92
EUR
,
27,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

380. Auction:
From 13 to 22 October
Payment deadline is 6 November
Viewing: From 19 to 22 October

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment