Military

Number of items: 60

5xklf. kitüntetés eredeti szalagsávja (Vitézségi Érem, Katonai Jubileumi Kereszt, Mozgósítási Kereszt, Károly Csapatkereszt, Katonai Szolgálati Jel) használt, de jó állapotban  5xdiff original thin ribbons of the Medal for Bravery, Military Jubilee Cross, Commemorative Cross, Charles Troop Cross, Military Service Sign decoration in used, but good condition NMK 130., 269., 275., 295., 141-154.
31623.

5xklf. kitüntetés eredeti szalagsávja (Vitézségi Érem, Katonai Jubileumi Kereszt, Mozgósítási Kereszt, Károly Csapatkereszt, Katonai Szolgálati Jel) használt, de jó állapotban 5xdiff original thin ribbons of the "Medal for Bravery, Military Jubilee Cross, Commemorative Cross, Charles Troop Cross, Military Service Sign" decoration in used, but good condition NMK 130., 269., 275., 295., 141-154.

4 400 HUF
11,89
12,94
9xklf aranyozott, műgyantás katonai jelvény, Kiváló Növendék, Kiváló Katona (+miniatűr), Kiváló Szakaszparancsnok, Kiváló Századparancsnok + Aranykoszorús Kiváló Hallgató, Aranykoszorús Kiváló Szakaszparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Zászlóaljparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok. Mind eredeti pántokkal! T:1-2
31624.

9xklf aranyozott, műgyantás katonai jelvény, "Kiváló Növendék, Kiváló Katona (+miniatűr), Kiváló Szakaszparancsnok, Kiváló Századparancsnok" + "Aranykoszorús Kiváló Hallgató, Aranykoszorús Kiváló Szakaszparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Zászlóaljparancsnok, Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok". Mind eredeti pántokkal! T:1-2

3 800 HUF
10,27
11,18
Ausztria 1932. Osztrák Háborús Emlékérem Br emlékérem szalagon kardokkal, minatűrrel T:2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal Br decoration with ribbon and swords, with miniature T:2
31625.

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem szalagon kardokkal, minatűrrel T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with ribbon and swords, with miniature T:2

4 000 HUF
10
Ausztria DN Hűséges Szolgálat Érdemérem - 40 év aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (40mm) T:1-,2 Austria ND Faithful Service Medal - 40 years gilded Br medal with original ribbon (40mm) C:AU,XF
31626.

Ausztria DN "Hűséges Szolgálat Érdemérem - 40 év" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (40mm) T:1-,2 Austria ND "Faithful Service Medal - 40 years" gilded Br medal with original ribbon (40mm) C:AU,XF

2 800 HUF
7,57
8,24
Bulgária DN 1944. szeptember 9. Érdemrend I. osztálya kétoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (66x63mm) T:1-,2 zománchiba Bulgaria ND Order 9th of September 1944 Merit 1st class two-sided, enamelled medal with ribbon (66x63mm) C:AU,XF enamell error
31627.

Bulgária DN "1944. szeptember 9. Érdemrend I. osztálya" kétoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (66x63mm) T:1-,2 zománchiba Bulgaria ND "Order 9th of September 1944 Merit 1st class" two-sided, enamelled medal with ribbon (66x63mm) C:AU,XF enamell error

5 000 HUF
Bulgária DN 1944. szeptember 9. Érdemrend III. osztálya egyoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (59x56mm) T:1-,2 Bulgaria ND Order 9th of September 1944 Merit 3rd class one-sided, enamelled medal with ribbon (59x56mm) C:AU,XF
31628.

Bulgária DN "1944. szeptember 9. Érdemrend III. osztálya" egyoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (59x56mm) T:1-,2 Bulgaria ND "Order 9th of September 1944 Merit 3rd class" one-sided, enamelled medal with ribbon (59x56mm) C:AU,XF

3 600 HUF
9,73
10,59
31629.

16 000 HUF
43,24
47,06
Jugoszlávia DN Vitézségért Érdemérem Br kitüntetés mellszalagon T:2 sérült mellszalag Yugoslavia ND Medal for Bravery - Za Hrabrost Br medal with ribbon C:XF damaged ribbon
31630.

Jugoszlávia DN "Vitézségért Érdemérem" Br kitüntetés mellszalagon T:2 sérült mellszalag Yugoslavia ND "Medal for Bravery - Za Hrabrost" Br medal with ribbon C:XF damaged ribbon

1 400 HUF
Olaszország 1868. Olasz Korona Rend Középkeresztje zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül T:2 zománchiba Italy 1868. Order of the Crown of Italy, knight enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon C:XF enamel error
31631.

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül T:2 zománchiba Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, knight" enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon C:XF enamel error

15 000 HUF
40,54
44,12
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Erzsébet Királyné béke medál ezüstözött Br érem füllel ELISABETA CONCILIA NOBIS VICTORIAM PACEMQUE / 1915 (40mm) T:1-,2 patina  Austro-Hungarian Monarchy 1915. Empress Elisabeth Peace Medal silver plated Br patriotic medallion with ear (40mm) C:AU,XF patina
31632.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Erzsébet Királyné béke medál" ezüstözött Br érem füllel "ELISABETA CONCILIA NOBIS VICTORIAM PACEMQUE / 1915" (40mm) T:1-,2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Empress Elisabeth Peace Medal" silver plated Br patriotic medallion with ear (40mm) C:AU,XF patina

5 000 HUF
31633.

11 000 HUF
29,73
32,35
Románia 1903. Férfias helytállásért és hűségért kardokkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1906. Hűséges szolgálatért ezüstözött Br kitüntetés modern szalaggal + 1913. II. balkáni háború, dunai átkelés, Dobrudzsa elfoglalása ezüstözött Br kitüntetés (2x, egyik eredeti mellszalaggal) T:2-3 Romania 1903. For masculine standing and loyalty with swords silvered Br medallion without ribbon + 1906. For faithful service silvered Br medallion with modern ribbon + 1913. II. Balkan war, crossing the Danube, occupation of Dobrogea silvered Br medallion (2x, one of them with original ribbon) C:XF-F
31634.

Románia 1903. "Férfias helytállásért és hűségért kardokkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1906. "Hűséges szolgálatért" ezüstözött Br kitüntetés modern szalaggal + 1913. "II. balkáni háború, dunai átkelés, Dobrudzsa elfoglalása" ezüstözött Br kitüntetés (2x, egyik eredeti mellszalaggal) T:2-3 Romania 1903. "For masculine standing and loyalty with swords silvered Br medallion without ribbon + 1906. "For faithful service" silvered Br medallion with modern ribbon + 1913. "II. Balkan war, crossing the Danube, occupation of Dobrogea" silvered Br medallion (2x, one of them with original ribbon) C:XF-F

3 800 HUF
10,27
11,18
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF