15012.
379. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, félvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet kissé laza fűzéssel.