Books: Technics

Number of items: 30

17262.

7 000 HUF
20,35
24,14
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
17263.

4 000 HUF
11,63
13,79
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941-es kiadás Reprintje, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben
17264.

700 HUF
2,03
2,41
Vadas Ervin, Juhos László (szerk.): Agrotröszt gépkatalógusa. I. kötet. Bp., 1974, Agrotröszt. 639p. Színes és fekete-fehér képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kissé sérült vászonkötés.
17265.

1 800 HUF
5,23
6,21
17266.

1 200 HUF
3,49
4,14
17267.

800 HUF
2,33
2,76
1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.
17268.

1 000 HUF
2,91
3,45
Citroën C5. Kezelési útmutató. Papírkötésben, 162+XXXI p.
17269.

1 800 HUF
5,23
6,21
Babajev - Kudrjavcev: Repülőjátékok és modellek. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17270.

1 000 HUF
2,91
3,45
Krammer-féle Gyors-faköböző és árszámító könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
17271.

1 000 HUF
2,91
3,45
1908 Műszaki naptár. 12. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1908., Pátria. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17272.

1908 Műszaki naptár. 12. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1908., "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

1 000 HUF
2,91
3,45
Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17273.

1 000 HUF
2,91
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.