Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 53

A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.), VIII+340 p.+31 t. +VIII+408 p.+21 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
15600.

3 000 HUF
8,72
10,34
cca 1900 Házi és szertornázás. Utasítás testedzésre és tornázásra. Közhasznu Könyvtár 23. sz. Bp., én., Pfeifer Manó, 30+2 p. Kiadói foltos papírkötés.
15601.

1 000 HUF
2,91
3,45
1922 Magyar Sakkvilág c. lap VII. évfolyama bekötve
15602.

2 000 HUF
5,81
6,90
Ladányi Loránt: Kártya-akadémia. A borító és az illusztrációk Pályi Jenő. Bp.,[1941],Lingua, 160 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
15603.

2 000 HUF
5,81
6,90
Ladányi Loránt: Bridzs tanfolyam. Kezdők és haladók számára. A borító és az illusztrációk Pályi Jenő. Bp.,[1943],Lingua, 176 p. Kiadói illusztrált papírkötés, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
15604.

2 000 HUF
5,81
6,90
Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Tudományos zsebkönyvtár. Bp., [1926], Stampfel, 207 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, javított gerinccel, kissé szakadt borítóval.
15605.

2 000 HUF
5,81
6,90
15606.

1 400 HUF
4,07
4,83
Futballtörténeti könyvek tétele: Horváth H. Attila: Informális tanulás az Aranycsapat korában, Pongrácz György: Puha vagy, Jenő, Nagy Béla: Sárositól Simonig, Nagy Béla: Fradi meccskönyv, Vitos György: 100 éves a DVSC, 5 db
15607.

700 HUF
2,03
2,41
Douglas Kent Hall: Feszes mell, keskeny csípó, formás láb. Testépítés nőknek otthon és az edzőteremben Arnold Schwarzenegger módszerével. 1986, Simon & Shchuster Inc. Kiadói papírkötésben.
15608.

1 000 HUF
2,91
3,45
Bocsák Miklós: Vasas-kaland avagy Rácz Gábor feláldozása. Bp., 2004., Magánkiadás. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző ajándékozási soraival.
15609.

800 HUF
2,33
2,76
Bayer Zsolt-Bencsik András-Lovas István-Molnár Tamás-Tóth Gy. László: Sajtóklub. 2001-2002. Bp.,2003,Kairosz. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Bencsik András által dedikált.
15610.

1 200 HUF
3,49
4,14
Barcza Gedeon: Sakkvilágbajnok-jelöltek versenye Budapest 1950. Bp., 1950. Sportlap- és könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben
15611.

2 000 HUF
5,81
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.