Books: Law

Number of items: 11

15653.

2 800 HUF
8,14
9,66
15654.

4 600 HUF
13,37
15,86
A rendőri büntető eljárási és ügyviteli szabályok. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Barkóczy László, Dr. Csató Béla. Bp.,1937, Grill Károly, XIV+2+603 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
15655.

3 600 HUF
10,47
12,41
15656.

1 000 HUF
2,91
3,45
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15657.

2 000 HUF
5,81
6,90
15658.

1 000 HUF
2,91
3,45
15659.

3 000 HUF
8,72
10,34
15660.

1 800 HUF
5,23
6,21
15661.

4 000 HUF
11,63
13,79
15662.

Cancelled
15663.

1 000 HUF
2,91
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.