Books: Hunting

Number of items: 28

17143.

20 000 HUF
58,14
68,97
17144.

16 000 HUF
46,51
55,17
Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte: - -. Ez a könyv az Országos Természettudományi Múzeum és Egyetemi Nyomda közös kiadványa. Bp., 1947., Magyar Könyvbarátok. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, szakadt, hiányos, sérült papír védőborítóban.
17145.

3 000 HUF
8,72
10,34
9
Diezels Niederjagd. Neunte Auflage herausgegeben von Gustav Freiherrn von Nordenflycht. Berlin, 1903, Paul Parey. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel, mintás lapélekkel, német nyelven.
17146.

4 000 HUF
11,63
13,79
Tóth Kálmán: Vadászösvényen. Bukarest, 1962., Ifjúsági, 217+3 p.+4 t.. Szövegközti illusztrációkkal. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Megjelent 3500+120 példányban.
17147.

5 000 HUF
14,53
17,24
17
Szuhai István: Piga, Piga! Vadászkalandok három világrészen. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17148.

800 HUF
2,33
2,76
Hallali. Vadászversek és kürtjelek. Vál., és szerk.: Zsirai László. Bp.,1994, TerraPrint. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17149.

800 HUF
2,33
2,76
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17150.

1 400 HUF
4,07
4,83
17151.

2 200 HUF
6,40
Christer Holmgren: Praktiskt Jaktskytte. Stockholm, 1991., Raben& Sjögren. Svéd nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17152.

1 400 HUF
4,07
4,83
17153.

2 200 HUF
6,40
Dr. Vörös István: A Teremtő tenyerén. Egy vadászó orvos önéletírása. Bp., 2008, Tinta. A szerző által dedikált! Kiadó kartonált papírkötés.
17154.

2 400 HUF
6,98
8,28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.