3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Woldemar von Seidlitz: Geschichte des Japanischen Farbenholzschnitts. Dresden, 1923., Wolfgang Jess, X+228 p.+14 t. Vierte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kopott félvászon-kötésben, az elülső kötéstáblán törésnyommal.