https://www.darabanth.com/en/online-auction/379/categories~Books/Books-Architecture-Art~1000006/Oscar-Wilde-Muveszet-es-dekoracio-Ford-Supka-Geza-Bp-en-Genius-Kiadoi-egeszvaszo~II2238107
2238107
16654
379
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
Description:
Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. Ford.: Supka Géza. Bp., én., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi névbejegyzésével.
Share:
Photo of the item taken by
: hsz
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m