70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Zsebóragyűjtemény fa dobozban, össz. 15 db, részben jelzett (Kienzle, Klinghoffer Ede Pesterzsébet, Nattich Hofuhrmacher Fiume stb.), számlapok és üvegek részben kopottak és sérültek, valamennyi működőképes