Printed Materials

Number of items: 264

Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet, papír, paszpartuban, 18x11 cm
13223.

2 000 HUF
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ujoncozás, heliogravűr, Bp., Singer és Wolfner, foltos, a szélén szakadt, 13x21 cm
13224.

2 000 HUF
Sas, 3 db nyomat, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 26×19 cm
13225.

1 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, underground plakátok
13226.

2 200 HUF
5,95
6,47
8 db színnyomat Hornyánszky Viktor sajtójából, kartonlapra ragasztva
13227.

800 HUF
4 db kiadvány: Tamáska Péter - A linzi posztómanufaktura kereskedelmi kapcsolatai Magyarországon a XVIII. század hetvenes éveitől a XIX. század első évtizedéig, Vidinszky Emőke - Borsod-Abaúj-Zemplén megye helységneveinek rendszere, Komáromy József - A történeti település szerkezeti és formaváltozásai Miskolc belvárosának helyrajzi térképén (2x)
13228.

800 HUF
Szakácskönyv borító nélkül, 51p
13229.

1 000 HUF
Ignácz Erzsébet (szerk.): Borsodi képzőművészek grafikai kiállítása, katalógus, 2 db, egyik borítója kissé szakadt
13230.

800 HUF
Művészeti katalógus tétel: A XX. század magyar festészete a miskolci képtárban, Miskolci művészek, Lenkey Zoltán
13231.

800 HUF
Művészeti katalógus tétel: Feledy Gyula, Feledy Gyula- Rajzok Babits Mihály verseihez
13232.

800 HUF
Művészeti katalógus tétel: Szőnyi István festményei, Bernáth Aurél festőművész kiállítása Miskolci Galéria
13233.

800 HUF
cca Die Praxis des modernen Maschinenbaues. Modell Atlas, Hiányos. Kihajtható, több rétegű táblákkal. Egészvászon kötésben.
13234.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF