https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 264

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930 Szent Terézke és más vallási nyomtatványok, folyóiratok gyűjteménye. Össz kb 30 db
13077.

cca 1930 Szent Terézke és más vallási nyomtatványok, folyóiratok gyűjteménye. Össz kb 30 db

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Országos Gárdonyi Géza társaság díszoklevele 35x50 cm Paszpartuban.
13078.

cca 1930 Országos Gárdonyi Géza társaság díszoklevele 35x50 cm Paszpartuban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
1930 Nord Deutscher Lloyd Bremen német/angol nyelvé étlap
13079.

1930 Nord Deutscher Lloyd Bremen német/angol nyelvé étlap

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Dr. Oetker receptek - Hogyan készül a jó sütemény?, 48p
13080.

cca 1930 Dr. Oetker receptek - Hogyan készül a jó sütemény?, 48p

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
19
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
13081.

cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
cca 1930 4 db műszaki mechankus táblázat
13082.

cca 1930 4 db műszaki mechankus táblázat

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
cca 1930 4 db műszaki mechankus táblázat
13083.

cca 1930 4 db műszaki mechankus táblázat

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Oberbauer zászlók és lobogók gyártója reklámos befizetési utalvány
13084.

cca 1930 Oberbauer zászlók és lobogók gyártója reklámos befizetési utalvány

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1930-1990 Malomiparral kapcsolatos nyomtatványok: 7 db Malomipar c. újság. Malomipari múzeum működési engedélyének másolata fotón és negatívon, reklám boríték, Első Szarvasi Hengermalom Rt jegyzési felhívásának másolata
13085.

cca 1930-1990 Malomiparral kapcsolatos nyomtatványok: 7 db Malomipar c. újság. Malomipari múzeum működési engedélyének másolata fotón és negatívon, reklám boríték, Első Szarvasi Hengermalom Rt jegyzési felhívásának másolata

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1930 Sportprogram, benne a Kassa-Ferencváros meccs időpontjával
13086.

cca 1930 Sportprogram, benne a Kassa-Ferencváros meccs időpontjával

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1931 M. kir. Postatakarékpénztár betétkönyv
13087.

1931 M. kir. Postatakarékpénztár betétkönyv

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
13088.

1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment