1 000 HUF
1902 Képes folyóirat. A Vasárnapi újság füzetekben. Szerk.: Nagy Miklós. 34. kötet. Bp., Franklin, VIII+840 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé dohos, megviselt állapotban.