Photo

Number of items: 418

1881 Mikeszásza, itatóhely, kartonra kasírozott fotó, sérült kartonnal, 17×23 cm
12670.

4 000 HUF
1900. április 17: Iskolai tablókép, feltehetően aradi vagy más romániai magyar városban készült vintage fotó, szecessziós florális ornamentikával díszített kartonon. Román, aradi kiviteli pecséttel bal felső sarkában. Hátoldalán korabeli felirattal: 1900. évi április 17-én készült. Üvegezett fa keretben. Fotó felülete kissé kopott és sérült. 20×26 cm / 1900, Arad vintage photo with school pupil. With some wear on the surface. Framed with glass. With description in Hungarian on the back. 20×26 cm
12671.

1900. április 17: Iskolai tablókép, feltehetően aradi vagy más romániai magyar városban készült vintage fotó, szecessziós florális ornamentikával díszített kartonon. Román, aradi kiviteli pecséttel bal felső sarkában. Hátoldalán korabeli felirattal: "1900. évi április 17-én készült". Üvegezett fa keretben. Fotó felülete kissé kopott és sérült. 20×26 cm / 1900, Arad vintage photo with school pupil. With some wear on the surface. Framed with glass. With description in Hungarian on the back. 20×26 cm

2 400 HUF
cca 1940 3 db régi film fotó, némelyik pecséttel jelzett. 25x17 cm
12672.

1 200 HUF
12673.

2 000 HUF
12674.

20 000 HUF
54,05
58,82
1930 Törökszentmiklós Hagya szövetkezet nagy méretű tabló az üzlet képével, megviselt kartonon. 28x22 cm
12675.

2 000 HUF
12676.

1 000 HUF
23
Bolland Lajos , Amerikába emigrált magyar fényképész post mortem (halál utáni) koporsós felvételei 31x25 cm
12677.

4 000 HUF
21
82 db keményhátú fotóból álló fotó tétel, vizitkártyák kabinet és tabló képek
12678.

9 000 HUF
24,32
26,47
15 db keményhátú fotó felvidéki műtermekből
12679.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF