11136. 378. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
11
0 HUF
Zsolnay pompadour mintás csészé (6 db) aljakkal (6 db), jelzett, részben kézzel festett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm d: 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert