11193. 378. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Oscar Schlegelmilch virágmintás kis füles bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 cm, m: 7,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor