6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Pituk József Viktorián (1906-1991): Freskó- vagy üvegablakterv. Ceruza, akvarell, papír, hagyatéki pecséttel, hajtásnyommal, sérült, 70×26 cm