Number of items: 591

97 LK jelzéssel: Táj házzal. Kréta, papír. Üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 39,5×32 cm
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,48
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
10001.

Available for bidding
20 000 HUF
57,97
68,49
Minimum bid:
22 000 HUF
Refresh
Aknay jelzéssel, 2 db mű: Fejek. Linómetszet, papír, egy papírra kasírozva, 15x11 cm
10002.

Available for bidding
3 200 HUF
9,28
10,96
Minimum bid:
3 200 HUF
Refresh
Almásy Aladár (1946-): Végrendeletosztogató. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/30), ajándékozási sorokkal, 34×38,5 cm
10003.

Available for bidding
11 000 HUF
31,88
37,67
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
Almásy Aladár (1946-): Éles helyzetben távozott. Színes rézkarc, papír, jelzett és datált (976Almásy Aladár). Próbanyomat 2. Lap jobb alsó sarkában Művészeti Alap bélyegzőjével 1976-ból. Lap jobb felső sarkában apró folttal, mű ép. 20,5x22,5 cm
10004.

Available for bidding
8 000 HUF
23,19
27,40
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
Almásy Aladár (1946-): Ahogyan közéjük léptem. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 21,5x25 cm
10005.

Available for bidding
8 000 HUF
23,19
27,40
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
Alpár Sándor (1935-2004): Falu vége. rézkarc, papír, jelzett, 16x19 cm
10006.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,11
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Altorjay jelzéssel: 3 db karikatúra. Akvarell, papír. 20x30 cm
10007.

Available for bidding
3 000 HUF
8,70
10,27
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
Alvarez jelzéssel: Papagájok. Olaj, vászon, sérült. Fa keretben, 31x41,5 cm
10008.

Available for bidding
4 000 HUF
11,59
13,70
Minimum bid:
4 200 HUF
Refresh
Anna Margit jelzéssel: Portré. Olaj, papír, 41,5x29,5 cm
10009.

Available for bidding
7 000 HUF
20,29
23,97
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh
Anna Margit jelzéssel: Kislány. Olaj, papír, 40x30,5 cm
10010.

Available for bidding
7 000 HUF
20,29
23,97
Minimum bid:
7 000 HUF
Refresh
Appelshoffer Péter (1978-): Halmazat. Olaj, vászon, keret nélkül, 40x40 cm
10011.

Available for bidding
20 000 HUF
57,97
68,49
Minimum bid:
22 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.