Ex libris - small-graphics

Number of items: 20

Jelzés nélkül: Munkásmozgalmi illusztrációk, 6 db, fametszet, papír, 15×10 cm
10611.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
13,33
15,75
Minimum bid:
4 600 HUF
Refresh
Müller Árpád (1961-2006): Ex libris Dr. Gernot Blum. Rézmetszet, papír, jelzett. 11x12,5 cm.
10612.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,11
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Vadász Endre (1901-1944): B.u.é.k. dr. Lustig Istvánék 1937. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 10×10 cm
10613.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,48
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Nagyváradi Grafikai Munkások Könyvtára. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap teteje vékony kartonra kasírozva. 12,5x8,5 cm.
10614.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,11
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
3 db, részben szecessziós ex-libris és kisgrafika. Nagy Árpád (1894-1959), 2 db és Wenczel Márton (1900?-1942), 1 db Klf. technikák, papír, jelzett. 8x5 és 10,5x7 cm közötti méretben.
10615.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,42
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
1984 Majda János ex libris-sze, linó, papír, jelzés nélkül, 21x15 cm
10616.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,42
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején ceruzás és tollas feljegyzéssel. 5×15 cm
10617.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,85
Minimum bid:
2 200 HUF
Refresh
Várkonyi Károly (1913-2001): Ex libris Kardos József. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×8 cm
10618.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,11
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Fery Antal (1908-1994): Ex numismaticis Szigeti András. Fametszet, papír, jelzett, a metszeten, 14×10 cm
10619.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,11
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Petry Béla (1902-1996): Ex libris Szigethy Rudolf. Klisé, papír, jelzett, 11×7,5 cm
10620.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,48
Minimum bid:
1 800 HUF
Refresh
Csiby Mihály (1922-): In memoriam Bél Mátyás, linó, papír, jelzett, 8×6 cm
10621.

Available for bidding
1 800 HUF
5,22
6,16
Minimum bid:
1 800 HUF
Refresh
Fery Antal (1908-1994): Stephanus Szigeti erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett, a metszeten, 14×10 cm
10622.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,48
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.