19158. 378. Closed Online auction Jewellery
42 000 HUF
0 HUF
Arany (Au) 14K zsebóra, jelzett, vésett tokkal, kopott zománccal, horpadással, üveglap nélkül, működőképes állapotban, tokban d: 30 mm, bruttó: 20,66g
Photo of the item taken by : karap_norbert