Books: Travelling, Local History

Number of items: 196

Weltstadt München Modestadt München. 1983., München, Olympia-Turm-Verlag. Kartonkötésben, gazdag képanyaggal, német nyelven.
15060.

1 000 HUF
Sády Erzsébet (szerk.): Egyszer volt... Győr vármegye és Győr szabad királyi város 1848-1920. H.n., 2013, Editor 21 kiadó, 672 p. Kiadói kartonálásban.
15061.

2 000 HUF
Képes Kerepes. Kerepes 2008. Dedikált. Kiadói kartonálásban
15062.

800 HUF
Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., 1927, Stephaneum. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.
15063.

1 600 HUF
Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. A szerző rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval. Kissé szakadt borító.
15064.

800 HUF
Merlin Moore Taylor (1886-1939): A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+188+2 p. +19 t. Az oldalszámozáson belül egy egészoldalas térképpel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott gerinccel.
15065.

1 600 HUF
Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15066.

1 400 HUF
De Gerando Attila: Velencze tizenkét képben. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói enyhén kopottas vászonkötésben, festett lapélekkel, hátulján ceruzás bejegyzésekkel.
15067.

2 000 HUF
59
Szűcs Sándor: A régi Sárrét világa. Bólyai könyvek. [Bp., 1941], Bolyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. +1943 Magyar Csillag. Szerk.: Illyés Gyula. III. évf. 5. sz. 1943. márc. 1. Papírkötésben, szakadozott borítóval, szétvált kötéssel. Benne Szűcs Sándor: A régi Sárrét világa c. munkáról írt cikkel.
15068.

1 000 HUF
Péczely Piroska: A keszthelyi Festetics kastély és belső berendezése. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés.
15069.

1 600 HUF
Cs. Szabó László: Erdélyben. Bp., é.n. Nyugat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval
15070.

1 400 HUF
Képes Pozsonyi Kalauz. A városnak és környékének leírása. Pozsony, , Steiner Zsigmond, 1 t+XVI+192 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a kihajtható térkép és a hirdetések hiányoznak.
15071.

1 200 HUF
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF