Books: Travelling, Local History

Number of items: 196

Zsigmond Tibor, P. Vonyik Erzsébet: Dunaszerdahely. 2010, Lilium Aurum. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. Magyar, szlovák, angol és német nyelvű szövegekkel.
15048.

800 HUF
India. Istenek gyermekei. Children of Gods. Szerk.: Rajsli Emese. Szöveg: Hidas Gergely, Kiss Csaba, Zentai György, fotó: Bodó Gábor, Kallus György. Bp., 2004., Magus Design Studio. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15049.

1 000 HUF
Rausz József: Mélykúti beszélgetések. Dedikált! Mélykút, 2009. Kiadói kartonált papírkötésben
15050.

1 200 HUF
15051.

1 200 HUF
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 97+8 p.+ CLX + 5 t. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, hiányzó elülső szennylappal.
15052.

1 400 HUF
Kovacsics József-Ila Bálint: Veszprém megye helytörténeti lexikona I-II. köt. Magyarország Helytörténeti Lexikona. Bp.,1964-1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet borítója szakadt. Az I. kötet 1800 példányban jelent meg.
15053.

3 000 HUF
10
Tokaj városkönyve. Közrebocsájtja: Csorba Csaba. Sátoraljaújhely-Miskolc, 1987., Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1000 példányban.
15054.

2 000 HUF
15055.

3 600 HUF
9,73
10,59
A szigetvári Zrínyi Miklós emlékünnepségek története. Összeállította: Molnár Imre. Szigetvár, 1982, Szigetvár Várbaráti Kör. Szigetvár Várbaráti Kör kiadványai, 12. szám. Kézirat. 55p. Kiadói papírkötés. Ritka!
15056.

2 800 HUF
7,57
8,24
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Reprint kiadás.
15057.

2 000 HUF
13
5 db Esztergommal a kapcsolatos könyv: Csernyánszky Mária: Az esztergomi főszékesegyházi kincstár paramentumai 1933; Lepold Antal: Esztergom régi látképei 1944, Kollányi Ferenc: Esztergomi kanonokok. 1900; Tiszteletpéldány. Lepold Antal: Adatok az esztergomi főszékesegyházi kincstár történetéhez 1929. Változó, de általában jó állapotú papírkötésben
15058.

5 000 HUF
15059.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF