4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Hertelendy István: Színészek. Bp., 1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel és borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. A szerző, Hertelendy István (1911-1945) névre szóló dedikációjával, dátumozva.