1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Erdélyi Károly: A magyar nemzeti irodalom története. Középiskolai használatra írta és olvasókönyvvel ellátta: - -. Bp., 1897., Hornyánszky, VI+478 p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.