17088.
378. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
A Műveltség Könyvtára: Entz Géza - Mágocsy-Dietz Sándor (szerk.): Az élők világa I-II. Növény- és állatország. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas borítóban.