https://www.darabanth.com/en/online-auction/378/categories~Books/Books-Law~1000003/Dr-Babarczi-Schwartzer-Ottoszerk-Kozegeszsegugy-II-kotet-Az-orvos-kozremukodese-az-~II1734692
1734692
15645
378
100
Books: Law
Other collectibles
Description:
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, egy-két kissé foltos lapszéllel.
Share:
Photo of the item taken by
: vörös_iván
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m