Books: Law

Number of items: 24

Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Millenniumi emlékkiadás sorozat 8 kötete. 1657-1880. Bp.,1896-1900, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, részben sérült gerincekkel, részben intézményi bélyegzőkkel ,
15628.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
34,78
41,10
  Add to cart
  Remove
15629.

Available
6 000 HUF
17,39
20,55
  Add to cart
  Remove
Robert C. Post: A szólásszabadság amerikai hagyományainak magyarázata. Joggyakorlat alkotmányos értékek és a társadalmi kontextus ölelésében. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15630.

Available
4 000 HUF
11,59
13,70
  Add to cart
  Remove
A szólásszabadság káprázata. A szólásszabadság brit, amerikai és francia klasszikusainak szöveggyűjteménye. Szerk.: Reményi Édua-Koltay András. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15631.

Available
3 600 HUF
10,43
12,33
  Add to cart
  Remove
Russell L. Weaver: Szólás és vallásszabadság az Amerikai Egyesült Államokban. Bp.,[2019],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15632.

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove
15633.

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove
15634.

Available
2 200 HUF
6,38
7,53
  Add to cart
  Remove
Magyar hiteljog. I-II. köt. I. köt: Kereskedelmi törvény és reá közvetlenül vonatkozó joganyag. Összeáll, jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Dr Bozóky Géza: Bevezetés: A hiteljogi törvények jelentősége. II. köt.: Kereskedelmi melléktörvények. Váltótörvény. Összeáll., jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1929-1930., Grill Károly, VIII+792; XII+677 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötet gerincen apró sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15635.

Available
4 000 HUF
11,59
13,70
  Add to cart
  Remove
15636.

Available
4 600 HUF
13,33
15,75
  Add to cart
  Remove
15637.

Available
2 400 HUF
6,96
8,22
  Add to cart
  Remove
Dr. Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye V. Bp., 1914, Grill Károly, XII+463 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15638.

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
15639.

1 000 HUF
2,90
3,42
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.