Books: History

Number of items: 150

16510.

1 000 HUF
H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp.,1990, Dunakönyv. Kiadói egészvászon-kötés.
16511.

1 000 HUF
16512.

1 000 HUF
Csejkey Ernő: Magyarország az új világ küszöbén. Politikai és közgazdasági tanulmány. Bp.,1946, Körmendy. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16513.

100 HUF
0,27
0,29
16515.

12 000 HUF
32,43
35,29
16516.

2 000 HUF
16517.

2 800 HUF
7,57
8,24
16518.

15 000 HUF
40,54
44,12
16519.

100 HUF
0,27
0,29
16520.

3 600 HUF
9,73
10,59
16522.

1 000 HUF
Takáts Sándor: Szalai Barkóczy Krisztina. 1671-1724. Bp.,1910, Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb szakadással, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
16523.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF