Books: History Number of items: 150
2231358
15688
378
Books: History
Other collectibles
Petneházy István: Magyarország 1000 éves ereklyéi. Kőszeg, 2000, Városkapu Könyvesbolt. Kiadói kartonált kötésben.
1 800 HUF
2230031
15689
378
Books: History
Other collectibles
Varlam Salamov: Kolima. Történetek a sztálini lágerekből. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Gereben Ágnes. Bp., 1989., Szabad Tér-Európa. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
1 200 HUF
2175762
15690
378
Books: History
Other collectibles
Klebelsberg Kunóné: Életutunk. Klebelsberg Kunóné visszaemlékezései. A bevezetőt írta, a szöveget jegyzetekkel ellátta és sajtó alá rendezte dr. Máriaföldy Márton. Bp., 1992., Kereszténydemokrata Néppárt. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2175664
15691
378
Books: History
Other collectibles
Genthon István: A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel, volt könyvtári példány.
2188853
15692
378
Books: History
Other collectibles
Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1903., Franklin, 436 p.+ 5 (térkép) t. Negyedik, javított kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötés, kopott borítóval, sérült, elvált elülső kötéstáblával, sérült, elvált kötéssel, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.
1 000 HUF
2230635
15693
378
Books: History
Other collectibles
Kissházy Bulcsú Bertalan: Sátor és politika. Történelmi regény a magyar fejedelmek korából. Dedikált! Bp., 1941. Szittya. Kiadói papírkötésben
1 200 HUF
2231273
15694
378
Books: History
Other collectibles
Seignobos: A francia nemzet őszinte története. Fordította: Cs. Szabó László. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
2229240
15695
378
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2229247
15696
378
Books: History
Other collectibles
Josef Klíma: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2235266
15697
378
Books: History
Other collectibles
Kállay Ferenc: A pogány magyarok vallása. Hasonmás (reprint) kiadás. H.n., É.n., Püski. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2228199
15698
378
Books: History
Other collectibles
Szabó István: A magyar parasztság története. Bp., 1940. Szemle. Egészvászon kötésben
1 000 HUF
2227099
15699
378
Books: History
Other collectibles
Koós Kálmán: Voltunk, vagyunk, leszünk. Bp., 1999, Gede Testvérek Bt. Kiadói papírkötésben.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035