Books: History

Number of items: 150

Petneházy István: Magyarország 1000 éves ereklyéi. Kőszeg, 2000, Városkapu Könyvesbolt. Kiadói kartonált kötésben.
15688.

1 800 HUF
Varlam Salamov: Kolima. Történetek a sztálini lágerekből. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Gereben Ágnes. Bp., 1989., Szabad Tér-Európa. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
15689.

1 200 HUF
Klebelsberg Kunóné: Életutunk. Klebelsberg Kunóné visszaemlékezései. A bevezetőt írta, a szöveget jegyzetekkel ellátta és sajtó alá rendezte dr. Máriaföldy Márton. Bp., 1992., Kereszténydemokrata Néppárt. Kiadói papírkötés.
15690.

1 000 HUF
Genthon István: A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel, volt könyvtári példány.
15691.

800 HUF
Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1903., Franklin, 436 p.+ 5 (térkép) t. Negyedik, javított kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötés, kopott borítóval, sérült, elvált elülső kötéstáblával, sérült, elvált kötéssel, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.
15692.

1 000 HUF
Kissházy Bulcsú Bertalan: Sátor és politika. Történelmi regény a magyar fejedelmek korából. Dedikált! Bp., 1941. Szittya. Kiadói papírkötésben
15693.

1 200 HUF
Seignobos: A francia nemzet őszinte története. Fordította: Cs. Szabó László. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15694.

1 200 HUF
15695.

1 200 HUF
Josef Klíma: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15696.

1 200 HUF
Kállay Ferenc: A pogány magyarok vallása. Hasonmás (reprint) kiadás. H.n., É.n., Püski. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15697.

1 200 HUF
Szabó István: A magyar parasztság története. Bp., 1940. Szemle. Egészvászon kötésben
15698.

1 000 HUF
Koós Kálmán: Voltunk, vagyunk, leszünk. Bp., 1999, Gede Testvérek Bt. Kiadói papírkötésben.
15699.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF