Books: History

Number of items: 150

A magyar név megint szép lesz... 1848-1849. Szövegek, képek, események. Összeválogatta: Földesi Ferenc. Szeged, 2008., Bába. Kiadói papírkötés.
15676.

"A magyar név megint szép lesz..." 1848-1849. Szövegek, képek, események. Összeválogatta: Földesi Ferenc. Szeged, 2008., Bába. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp. 1939, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötésben. A borírón foltok.
15677.

1 000 HUF
Bob Dent: Budapest 1956. A dráma színterei. Fekete-fehér képekkel illusztrál. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
15678.

1 200 HUF
15679.

1 200 HUF
Héjjas Pál, Horváth M. Ferenc (szerk.): A Pest Megyei Levéltár - Levéltárismertető. Bp, 2004, Pest Megyei Levéltár. Megjelent 2000 példányban. Magyar, német és angol nyelvű. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15680.

1 200 HUF
Szabó Miklós: A keleti Kelták. A késő vaskor a Kárpát-medencében. Bibliotheca Archeologica. Bp., 2005, LHarmattan. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
15681.

Szabó Miklós: A keleti Kelták. A késő vaskor a Kárpát-medencében. Bibliotheca Archeologica. Bp., 2005, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.

1 200 HUF
15682.

8 000 HUF
Az első világháború információtörténetéhez. Szerk.: Z. Karvalics László. Információtörténelem 8. Bp., 2018., Gondolat. Kiadói papírkötésben.
15683.

2 000 HUF
Mihalik Sándor: Folia archaeologica. A Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Múzeumának évkönyve. VI. kötet. Bp., 1954, Tankönyvkiadó Vállalat. Kiadói papír kötésben. + Sárdy Judit (szerk.): Folia archaeologica. A Magyar Nemzeti Múzeum évkönyve. XVIII. évkönyve. Bp., 1966/1967, Múzeumi Ismeretterjesztő Központ. Kiadói vászon kötésben.
15684.

1 200 HUF
Horváth Mihály: Utyeszenich Frater György /Martinuzzi bibornok/ élete. Bp., 1872. Ráth Mór. Korabeli aranyozott félvászon kötésben
15685.

2 400 HUF
9
Mohács Magyarországa. Báró Burgio Pápai követ jelentései. Fordította: Bartionek Emma. Napkelet könyvtára 12. Bp., 1926, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés,
15686.

2 000 HUF
15687.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF