Antique

Number of items: 30

11321.

20 000 HUF
57,31
68,03
Asztali vaddisznós tintatartó szett, márvány talapzat, több helyen levált, bronz, tapper hiányos, 41×23 cm
11322.

16 000 HUF
45,85
54,42
cca 1890 Starke & Kammerer, Wien. Antik teodolit, réz, jelzett, sorszámozott, működik. 37x16 cm
11323.

40 000 HUF
114,61
136,05
Fiókos kártyaasztalka kinyitható tetővel. XX. sz. eleje, magyar. dió fa test, politúrral. Egyik fiókgomb hiányzik. Néhány karcolással 37x55 cm, m: 75 cm
11324.

28 000 HUF
80,23
95,24
Antik, petróleumlámpa puttós díszítéssel. Spiáter. 58 cm
11325.

6 000 HUF
17,19
20,41
13
Ezüst(Ag) fedelű üveg cukortartó, jelzett, modern üveggel, d: 10,5 cm, m: 10 cm, ezüst: 64,25 g
11326.

20 000 HUF
57,31
68,03
Zenélő kép. Evangelisták (Melanchtnon, Luther, Gustav Adolf) Szép állapotban lévő nyomat. Működő zenélő szerkezet, kulccsal 48x57 cm
11327.

16 000 HUF
45,85
54,42
11328.

60 000 HUF
171,92
204,08
Bauhaus stílusú fém és réz asztali lámpa. Kopott, kapcsoló hiányzik. m: 47 cm
11329.

11 000 HUF
31,52
37,41
Alpakka pezsgősvödör. Sérült. m: 26 cm, d: 21 cm
11330.

5 000 HUF
14,33
17,01
11331.

18 000 HUF
51,58
61,22
11332.

15 000 HUF
42,98
51,02

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.