Antique

Number of items: 30

Ezüst(Ag) rátétes fényképtartó képkeret, jelzett, belső méret: 4,5×3 cm, külső méret: 6,5×5 cm
11309.

2 000 HUF
5,80
6,85
Ezüst(Ag) rátétes fényképtartó képkeret, jelzett, belső méret: 6×4 cm, külső méret: 8,5×6 cm
11310.

2 000 HUF
5,80
6,85
Ezüst(Ag) rátétes fényképtartó képkeret, jelzett, belső méret: 9×6 cm, külső méret: 13×10 cm
11311.

3 800 HUF
11,01
13,01
11312.

30 000 HUF
86,96
102,74
11313.

24 000 HUF
69,57
82,19
Hímzet mise stóla 90 cm
11314.

Hímzet mise stóla 90 cm

2 000 HUF
5,80
6,85
20
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figuráls díszítéssel a fedelén, jelzett, kopott, alján rozsdafoltokkal, 9×18×2,5 cm
11315.

5 000 HUF
14,49
17,12
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
11316.

20 000 HUF
57,97
68,49
11317.

40 000 HUF
115,94
136,99
Stanley London jelzésű, professzionális tájoló rézből. Eredetivel megegyező replika. Összecsukató, tükrös, több funkciós. Réz. Szép állapotban / Copper compass. 8x7 cm
11318.

14 000 HUF
40,58
47,95
Szőlő motívumos tálca, formába préselt, maratott, karcolásokkal, 35,5×24 cm
11319.

6 000 HUF
17,39
20,55
Dekoratív narancssárga üvegtál, apró kopásokkal, d: 31 cm
11320.

1 200 HUF
3,48
4,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.