Glass-objects

Number of items: 88

Boros karaffa szecessziós jellegű fém felső résszel 29 cm
11246.

4 000 HUF
11,59
13,70
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott, hámozott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, egészen apró hibával, m:12cm
11247.

10 000 HUF
28,99
34,25
Venini kék-fehér üveg váza, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm, d: 18,5 cm
11248.

28 000 HUF
81,16
95,89
Anyagában színezett, muranói szakított üveg tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29 cm
11249.

20 000 HUF
57,97
68,49
11250.

38 000 HUF
110,14
130,14
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:12cm /circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 12cm
11251.

12 000 HUF
34,78
41,10
11252.

7 000 HUF
20,29
23,97
12 db régi üveg palack, jó állapotban, főleg Dreher sörös palackok, m:17-29 cm
11253.

12 000 HUF
34,78
41,10
Gallé jelzéssel virágmintás váza, többrétegű, apró kopásokkal, m: 27,5 cm
11254.

26 000 HUF
75,36
89,04
Nagy méretű, dekoratív üveg kínáló tál. Formába öntött, csiszolt.Hibátlan. d: 35 cm
11255.

6 000 HUF
17,39
20,55
Irizáló, anyagában színezett üveg váza, hibátlan, m: 42 cm
11256.

5 000 HUF
14,49
17,12
11257.

11 000 HUF
31,88
37,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.