3 000 HUF
Zsolnay aranyszínű-kék mintás teás és kávés készlet. Kiöntő, m: 17 cm, 6 db nagy csésze és 6 db hozzávaló alj, 12 db kis csésze és 6 db hozzávaló alj, mind kopásnyomokkal, cukortartó, sérült, mind jelzett