11184. 377. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Aquincum porcelán Szentgotthárd feliratú kávéscsésze + alj, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 6,5 és 10 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert