Number of items: 145
2224050
11172
377
Other collectibles
Hollóházi porcelán esernyős nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
3 000 HUF
2224473
11173
377
Other collectibles
Hollóházi GÉV törzsgárda porcelán szett, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
2223373
11174
377
4600
Other collectibles
Soproni feliratos alkalmi porcelán korsók és kulacsok gyűjteménye, főleg Hollóházi porcelánok össz 5 db
4 600 HUF
2216244
11175
377
Other collectibles
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
1 200 HUF
2216849
11176
377
Other collectibles
Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm
1 000 HUF
2225759
11177
377
Other collectibles
Hollóházi porcelán korsók, 2 db, matricával, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
2 000 HUF
2223605
11178
377
Other collectibles
6 db Hollóházi csésze és 6 db hozzávaló alj, matricás, jelzett, mind kopásnyomokkal, egyik csésze sérült
1 000 HUF
2224043
11179
377
Other collectibles
4 db Hollóházi porcelán mokkás csésze és 3 db hozzávaló alj, matricás, jelzett, kopott, egyik alj sérült
2224082
11180
377
Other collectibles
Drasche (Kőbányai Porcelán) Szacuma mintájú hamutartó. Kézzel festett, jelzett, Tervező: Pataky Piri jelzésével. Minimális kopással 14x12 cm
4 000 HUF
2217840
11181
377
Other collectibles
Aquincumi mini porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3 cm
1 000 HUF
2203120
11182
377
Other collectibles
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
2 000 HUF
2225579
11183
377
Other collectibles
Aquincumi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 4x4,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m