Number of items: 145
2224056
11122
377
Other collectibles
Herendi fácán- és virág mintás tálkák. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. d: 7 cm, 8 cm
2 600 HUF
2222774
11123
377
Other collectibles
Herendi virágmintás tojás alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7,5x11 cm
1 600 HUF
2224051
11124
377
Other collectibles
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett,. hibátlan. 6,5 cm
1 200 HUF
2222276
11125
377
Other collectibles
Herendi virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, máz kopásokkal d: 15 cm
3 000 HUF
2186294
11126
377
Other collectibles
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
5 000 HUF
2186293
11127
377
Other collectibles
5 000 HUF
2186787
11128
377
Other collectibles
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopott, m: 13 cm
2 000 HUF
2186784
11129
377
Other collectibles
Herendi virágmintás mini porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
2 000 HUF
2222302
11130
377
Other collectibles
Herendi virágmintás tál, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), egészen apró kopásnyomokkal, d: 32,5 cm
3 000 HUF
2222294
11131
377
Other collectibles
Herendi virágmintás leveles füles tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 22x19 cm
2 000 HUF
2221002
11132
377
Other collectibles
Herendi porcelán gyufatartó, kézzel festett, jelzett, repedéssekkel, kopásokkal, 6x5x3 cm
1 200 HUF
2220990
11133
377
Other collectibles
Herendi porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, lepattanással, kopással, m: 7 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m