Chinaware / Porcelain Number of items: 145
1079027
11134
377
Other collectibles
3 000 HUF
1370335
11135
377
Other collectibles
3 000 HUF
1929023
11136
377
Other collectibles
Herendi fogpiszkáló tartó 5,5 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
1 000 HUF
2190680
11138
377
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kislány tyúkkal, jelzett, kopásnyomokkal, javított, 8,5×11 cm
8 000 HUF
2219669
11139
377
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, hátulján kisebb javított sérüléssel, m: 16 cm
4 000 HUF
2220292
11140
377
Other collectibles
Zsolnay repesztett váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12 000 HUF
2222474
11142
377
40000
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás étkészlet, 6 db mélytányér, 6 db lapos tányér, 6 db kistányér, 1 db levesestál fedővel, 1 db szószostál, 4 db különféle kínálótál, összesen 24 db, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, kisebb karcolásokkal, különféle méretben.
40 000 HUF
2164588
11143
377
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán készlet, 31db-os, kínáló tállal, tányérokkal, csészékkel, aljakkal, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, csorbával, az egyik csésze pótolt
18 000 HUF
1988359
11144
377
11000
Other collectibles
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm
11 000 HUF
2224309
11145
377
Other collectibles
Zsolnay virág és pillangó mintás vázák. Kézzel festettek, jelzettek, hibátlanok. 15 cm, 13 cm
4 000 HUF
2224041
11146
377
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás asztali szett: váza (m:20 cm), ékszerdoboz (7,5x7,5 cm), tálka (d:12,5 cm). Kézzel festett jelzett, hibátlan.
7 000 HUF
2093709
11147
377
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035