15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Nagy tiroli táj. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (5/25), lap bal felső sarka sérült, keretben, 68,5×98 cm